Valorant Hesap Satın Almak Güvenli Mi?

Riot Games tarafından yeni çıkan ve henüz kapalı beta aşamasında olan Valorant bir çok kesim tarafından büyük bir ilgi ile oynanan oyunların en başında geliyor. Kapalı beta olarak karşımıza çıkan oyuna erişebilmek için Twitch yayınları üzerinden drop düşürmek gerekiyor. Uzun süredir drop düşürmeyi bekleyen kullanıcılar ise sabırlarını kaybedip Valorant hesap alımı yapmaya çalışıyorlar. Peki bu piyasada bulunan hesaplar ne kadar güvenli?

Valorant Hesap Satın Alınır Mı?

Şuan piyasada oldukça ucuza satılan Valorant hesapları kesinlikle güvenli değil. Sizlere hesabın yanında verilen diğer tüm bilgiler (twitch mail, hesap vs ) hesapların güvenli olduğunu gösterse bile böyle bir durumda satan kişiler hesaplarını tekrar geri alabilirler. Özellikle oyun içi gerçek para ile satın alım yapacaksanız kesinlikle bu tarz hesaplardan uzak durmalısınız. Belki hesabınıza 2-3 ay bir şey olmayabilir lakin olduğu zaman tüm emeğiniz ve paranızda boşa gidebilir. Bu yüzden hesap satın alımı kesinlikle güvenli değil.

Bir diğer konu ise bu hesapların bölgeleri. Bir çok hesap farklı ülkelerden açıldığı için (ağılıklı olarak Rusya, Çek vs) oyun içerisinde rahat bir oynayış deneyimi yaşayamazsınız. Para biriminizde hesabın bağlı olduğu ülkeye göre otomatik ayarlandığı için bir çok sıkıntınız olacaktır.

Eğer beta bekleyenlerden biriyseniz oyuna katılım durumunuzu Riot Games’in Valorant için hazırlamış olduğu resmi sitesindeki bölümden görebilirsiniz. Siteye gitmek için; https://beta.playvalorant.com/tr-tr/

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

29 yaşında, futbol tutkunu ve simülasyon oyunları aşığı. Aynı zamanda boş vakitlerini süper kahramanlık yaparak geçirmeye çalışan blog yazarı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

Subscribe