Valorant Betadan Ne Zaman Çıkacak? Valorant Çıkış Tarihi!

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant ilk olarak kapalı beta ile karşımıza çıkmış ve oyun severlerin ilgisini üzerine çekmeyi fazlasıyla başarmıştı. Oyunun beta sürecinde olması bazı kesimin halen oyuna erişememesine sebep oluyordu. İlk olarak 7 Nisan 2020 tarihinde beta olarak karşımıza çıkacak Valorant’ın çıkış tarihi ise resmen belli oldu!

Valorant Çıkış Tarihi

Riot Games tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Valorant 28 Mayıs 2020 tarihinde kapalı beta sürecini sona erdiriyor. 2-3 günlük bir aranın ardından ise açılışını gerçekleştirecek.

2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak açılışı yapacak olan Valorant ilk çıktığı günden bu yana tüm rekorları alt üst etmeyi başarmıştı. Yapılan bu resmi açıklama ile Riot Games, Valorant Çıkış Tarihi hakkında dedikodulara da son noktayı koymuş oldu.

Eğer sizde Valorant oynamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey https://beta.playvalorant.com/tr-tr/ adresine giderek beta sürecine dahil olmak. 2 Haziran 2020 tarihinden sonra ise kolaylıkla erişebileceğiniz Valorant’a şimdiden alışmaya başlayabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

29 yaşında, futbol tutkunu ve simülasyon oyunları aşığı. Aynı zamanda boş vakitlerini süper kahramanlık yaparak geçirmeye çalışan blog yazarı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

Subscribe