SteelSeries Rival 650 Kablosuz Oyuncu Faresi

SteelSeries Rival 650 Kablosuz Oyuncu Faresi

Özellikle sürekli lokasyon değiştirmemden dolayı ekipmanlarım sık sık arıza yapmaktaydı. Son almış olduğum mouse bozulmaya başlamış, işlevsellikten tamamen uzak bir hal almıştı. Genellikle masaüstü bilgisayardan uzak biri olmam sebebiyle dizüstü bilgisayarlar tercih etmekteyim. Bu yüzden yeni mouse arayışımda kablosuz olması ilk tercih sebebimdi. Uzun bir araştırmadan sonra ise SteelSeries Rival 650 almaya karar verdim.

SteelSeries Rival 650

SteelSeries’in Rival 650 modeli kablosuz dünyasında fazlasıyla meşhur ve sevilen bir model. Şuan piyasadaki en iyi kablosuz oyuncu faresi olarak gösterilen bu model bir çok özelliğin yanı sıra oldukça ergonomik ve rahat bir tasarıma sahip.

Benim gibi sıklıkla oyun oynayanların eline tam oturacak büyüklüğe sahip. Aynı zamanda yapısı ve kullanılan maddeler sebebiyle oldukça konforlu. Uzun süreli kullanım sonrasında elinizi terletmiyor ve büyük bir parmak yorgunluğu hissiyatı vermiyor!

Rengarenk Bir Dizayn!

SteelSeries Rival 650
SteelSeries Rival 650

Teknik özelliklere geçmeden önce bu modelin RGB özelliğine sahip olduğunu belirtmek isterim. Rengarenk bir görünüme sahip olan SteelSeries Rival 650 ile ortamı kendinize göre ayarlarken hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Bir çok farklı renk bölgesi bulunan bu model aynı zamanda tüm renkleri destekliyor. Bölgesel olarak rengarenk bir fare tasarlayabilir veya 1-2 renk kullanarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu durum tamamen size kalmış!

Ayarlanabilir Ağırlık

Fiziksel olarak ayarlanabilir ağırlık özelliği ise Steel Series Rival 650 için ekstra bir konfor ve rahatlık hissiyatı veriyor. Kendinize göre farenin ağırlığını ayarlayabilir ve bu sayede oyunlarda veya diğer kullanımlarda en üst düzey verimi alabilirsiniz. Kendim tüm ağırlıkları takıp kullanıyorum. Bu sayede oynadığım fps oyunlarında nişangahı istediğim yere daha rahat bir şekilde getirebiliyorum.

SteelSeries Rival 650 Alınır Mı?

Piyasadaki diğer tüm kablosuz oyuncu farelerini hesaba kattığım zaman gerçekten bu ürün ayrı bir kaliteye sahip. Yüksek bir fiyata sahip olması büyük bir eksi olarak görülebilir. Fakat kablosuz kullanmayı seviyorsanız tercih etmeniz gereken model kesinlikle SteelSeries Rival 650 olmalı. Aynı teknik özelliklere sahip Rival 600 modeli ise kablolu ve %60 daha uygun fiyata alınabilir.

Kamera haricinde tüm ekipmanlarım için ilk tercihim özellikle SteelSeries oluyor. Daha öncesinde kullanmış olduğum Logitech G602 modelinden sonra gerçekten fazlasıyla beğendiğim bu muhteşem Rival 650 kablosuz oyuncu faresini sizde bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz. Eminim ki pişman olmayacaksınız.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

29 yaşında, futbol tutkunu ve simülasyon oyunları aşığı. Aynı zamanda boş vakitlerini süper kahramanlık yaparak geçirmeye çalışan blog yazarı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

Subscribe