Logitech G602 Kablosuz Oyuncu Faresi

Yaklaşık olarak 6 ay önce almış olduğum Logitech G602 marka ve modelli oyuncu faresi hakkında yazacaklarım bu ürünü almayı düşünenler için fazlasıyla yararlı olacaktır. Logitech denilince aklımıza her zaman kalite gelir. İnternet üzerinde yorumlara baktığımız zaman Logitech markasını gözümüz kapalı alabileceğimiz söylenir. Özellikle fare konusunda.. Fakat bu model için yazacaklarım hiç olumlu olmayacak!

Sık sık seyahat eden biriyim. Bu yüzden maalesef masaüstü bilgisayar kullanamıyorum. Oyun oynarken dahi dizüstü bilgisayar kullanmak zorundayım. Benim durumumda olan kişiler iyi bilirler ki aksesuarların kablolu olması tam bir işkencedir. Kabloları uzun kalır, kısa kalır, çabuk yıpranır veya benzer şeyler olur.. Bu yüzden aksesuar tercihim tamamen kablosuz ürünlerden oluşmaktadır. Logitech G602 oyuncu faresi ile tanışmam da tam olarak bu şekilde oldu diyebilirim.

Logitech G602 İncelemesi

Ürünün boyutu, ağırlığı ve fonksiyonel özellikleri ilgimi çekti. Yaklaşık 8 ay önce internet üzerinden sipariş verdim. Tabi alırken çok dikkat etmemiştim. Burası biraz benim hatam.. Fakat ürünün benim için ilk eksisi şarj yerine eski sistem pilli olmasıydı. Pil ile kullanılan ürünlerden fazlasıyla nefret ediyorum. Özellikle 2 önceki oyuncu farem A4 Bloody’nin yurt dışından aldığım fazlasıyla kaliteli bir modeli olunca koca Logitech firmasının pilli mouse çıkartmasını fazlasıyla yadırgadım. Fakat aldık bir kere, kullanalım dedik.

Logitech G602 Alınır Mı?
Logitech G602 Oyuncu Faresi

Ürünün boyut ve ağırlığı olarak hakkını kesinlikle yememem gerekiyor. Gerçekten konfor bakımından fazlasıyla rahat bir ürün. Fakat ürünün dayanıklılığı için diyebileceğim çok şey var. Aldıktan 5 ay sonra ilk olarak orta tuş patlak verdi. Benim gibi aynı anda 100 sekme açık bir şekilde sörf yapıyor ve işlerinizi halleden biriyseniz orta tuşun fonksiyonunun bozulması büyük bir NEGATİF.

Sürekli git gel yapan orta tuşun üstüne birde tasarımsal olarak patlak veren bu ürünümüz beni iyice çileden çıkartmayı başardı. M4 – M8 arasındaki tuşları kullanmamama rağmen o bölgede renk değişmeleri oldu. Tabi ben böyle durumlara çok tahammül eden biri değilimdir. İlk fırsatta alışveriş yaptım ve yeni bir ürün aldım. Bu üründen kurtulmayı o kadar çok istedim ki…

Logitech G602 Alınır Mı?

Tüm bu yazdıklarım üzerine elbette almak istemeyebilirsiniz. Fakat ben yine o denli negatif olmak istemiyorum. Belki daha sonra çıkan sürümlerinde bu tarz problemler ortadan kaldırılmıştır. Fakat benim mouse alırken kesinlikle Logitech firması ile bir daha işim olmaz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

29 yaşında, futbol tutkunu ve simülasyon oyunları aşığı. Aynı zamanda boş vakitlerini süper kahramanlık yaparak geçirmeye çalışan blog yazarı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

Subscribe