Kullanım Şartları

Bu internet sitesine giren her birey bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde gezintiye başlamadan önce kullanım şartlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu alan adı ( mevlut.net ) ve alt bağlantıların tamamından site sahibi ( Mevlüt YAŞAR ) sorumludur.

Gizlilik Şartları

 1. Bu internet sitesinde yaptığınız gezinti kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmaz.
 2. Eğer herhangi bir üyelik işlemi yaptıysanız kullanıcı bilgileriniz asla 3. şahıslar ile paylaşılmaz.
 3. Bu alan adındaki alt sayfalara yapılan yorumlarda kullandığınız mail adresiniz gizlenmekte olup 3. şahıslar kesinlikle erişemezler.
 4. Kullandığınız mail adresinize bizim tarafımızdan herhangi bir reklam yada benzeri mail gönderilmez. Sistemimiz tarafından gönderilen mailler sadece üyelik ve abonelik işlemleri içindir.
 5. Herhangi bir resmi suç davasında bilgilerin resmi şekilde istenmesi tarafında ilgili mahkemeye gönderileceğini bildirmek isteriz.

İçerik

 1. Bu alan adı üzerinde paylaşılan içeriklerin tamamı ilgili yazar tarafından yazılmakta olup özgün yazılardır. Bu yazılar herhangi bir şekilde kaynak göstererek veya göstermeden başka internet siteleri üzerinde kesinlikle paylaşılamazlar.
 2. Bu alan adı içerisindeki tüm makaleler DMCA koruması altındadır. Herhangi bir ihlal durumunda gerekli işlemler en kısa sürede başlatılacaktır.
 3. Bu web sitesi üzerinde paylaşılan resimlerin tamamı arama motorlarındaki lisans problemi olmayan resimlerden oluşmaktadır.
 4. Bu internet sitesi yorum sistemine sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

 1. Yaptığınız yorumlar tamamen yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadır.
 2. Yaptığınız yorumlarda herhangi bir şekilde siyaset, din, dil, ırk, küfür ve benzeri konulardan uzak durmaya çalışınız.
 3. Üst maddedeki kurallara uymayan yorumlarda suç duyurusunda bulunma hakkımız bulunmakta olup lütfen seviyeli yorumlar yapmaya özen gösteriniz.
 4. Yapılan her yorumdan kullanıcı kendisi sorumludur.