Fotoğraflardan Arka Plan Nasıl Silinir? (En Hızlı ve Basit Yöntem)

Teknolojinin geliştiği ve hayatımıza fazlasıyla kolaylık sağladığı bu günlerde fotoğraflardan arka planı kaldırmak ve kendinizi transparan bir şekilde kesmek artık oldukça kolay! Bu işlemi yapmak için bir çok alternatif yöntem olsa bile ben size çok seri ve pratik bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için bir servis önereceğim.

Tamamen ücretsiz bir şekilde çalışan bir internet sitesi üzerinden bu işlemi saniyeler içerisinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz? Nasıl mı? Yapmanız gereken ilk iş öncelikle aşağıdaki bağlantıya gitmek;

Site adresi: remove.bg

Siteye gittikten sonra karşınıza çıkan yükleme ekranında arka planını silmek istediğiniz resmi yükleyin. Yüklemeyi iki şekilde yapabilirsiniz. İster bilgisayarınızdan seçebilir isterseniz sürükle bırak şeklinde yükleyebilirsiniz.

Resmi yükledikten sonra ise tek yapmanız gereken işlemin tamamlanmasını beklemek. Böyle yazdığıma bakmayın! Saniyeler içerisinde tamamlanan işlem sayesinde kolaylıkla arka planı silinen resmi indirebilirsiniz.

Transparan ve arka planı kesilmiş bir hale gelen resminizi artık istediğiniz yerde kullanabilir yada montajlayarak eğlenceli veya güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

29 yaşında, futbol tutkunu ve simülasyon oyunları aşığı. Aynı zamanda boş vakitlerini süper kahramanlık yaparak geçirmeye çalışan blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

Subscribe