FM 2017’de Geleceği Parlak 6 Kaleci

Football Manager 2017 oynayanların özellikle takımlarına transfer etmek isteyecekleri geleceği parlak, wonderkid kaleciler…

Football Manager 2017 oynayan oyuncular özellikle kaleci mevkisinde oyuncu bulmakta büyük bir zorluk yaşıyorlar. Bu makalemizde sizlere oyun içerisinde geleceği parlak olan 6 oyuncu paylaşacağız. Oldukça iyi bir potansiyele sahip bu oyuncular FM tabiri ile “wonderkid” olarak biliniyor. Eğer kaleci mevkisinde takımınızın eksiği var ise sizde geleceğe yatırım yaparak bu oyunculardan herhangi birini transfer edebilir ve dilerseniz de ileride çok büyük miktarlarda paralara satabilirsiniz.

Gianluigi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma - A.C. Milan - FM 2017
Gianluigi Donnarumma – A.C. Milan – FM 2017

Oyuna başladığınız zaman karşınıza 17 yaşında çıkacak olan Gianluigi Donnarumma, bildiğiniz gibi gerçek hayatta da A.C Milan takımının kalesini adeta “çocuk” yaşta korumaya başladı. Büyük bir potansiyele sahip olan Donnarumma yeni “Buffon” olarak adlandırılıyor. Ayrıca oyuna ilk başladığınız sezon A takımda oynayabilecek nitelikte güzel bir profile sahip olduğunu belirtmemiz gerek. İtalyan pasaportuna sahip oyuncuyu oyuna ilk başladığınız transfer döneminde 26-35 milyon euro arasında bir rakama transfer edebilirsiniz.